معجزه ای به نام لیزر پاک کننده فلزات

شرکت فناوران لیزر سهند با هدف به روز رسانی تکنولوژی خود و استفاده از آخرین تکنولوژی ماشین آلات لیزر در صنعت و همچنین ایجاد بازار و کاربردهای جدید برای ماشین آلات لیزر حکاکی و برش، اقدام به راه اندازی واحد خدمات لیزر در مجموعه خود نموده است. در مجموعه سهند لیزر علاوه بر فروش دستگاه های لیزر برش، لیزر حکاکی، لیزر جوش و سایر لیزرهای صنعتی، واحد خدمات برش لیزر فایبر و حکاکی لیزر فایبر را راه اندازی نمودیم تا علاوه بر ارائه خدمات برش و حکاکی به شرکت ها و مجموعه های دولتی، خصوصی و کارگاهی، مهارت های لازم را در خصوص راه اندازی، تعمیر و نگهداری و کار با این لیزرها را به صورت عملی فراگرفته تا بتوانیم به خریداران دستگاه لیزر از این شرکت بهترین خدمات و پشتیبانی را داشته باشیم.

در مجموعه خدمات سهند لیزر دستگاه های لیزر و تجهیزات زیر وجود دارد:

1- لیزر برش فلزات فایبر با توان 1000 وات با تکنولوژی ایتالیا

ما در مجموعه خدمات سهند لیزر از یک دستگاه لیزر فایبر 1000 وات با تکنولوژی ایتالیا استفاده می نمائیم تا بهترین کیفیت و سرعت را در خدمات برش لیزر فلزات داشته باشیم.

استفاده از نرم افزار طراحی و کار با دستگاه ساخت اسپانیا جهت بهبود نقشه ها و بهترین چیدمان جهت کاهش ضایعات ورق و بهبود سرعت کار از مزایای دستگاه لیزر برش فایبر موجود می باشد.

 

دستگاه لیزر برش فایبر

توانایی دستگاه برش لیزر فایبر :

 • برش ورق آهن تا 12 میلیمتر
 • برش ورق استیل تا 8 میلیمتر
 • برش ورق گالوانیزه تا 4 میلیمتر
 • برش ورق آلومینویم تا 4 میلیمتر
 • برش ورق مس و برنج تا 3 میلیمتر
 • برش ورق نقره تا 0.5 میلیمتر

5 دیدگاه

 1. دسته مشترک شامل بلوک زیر است: پاراگراف ، تصویر ، عنوان ، لیست ها ، گالری ، نقل قول ، صدا ، جلد ، فیلم. بلوک پاراگراف ها نوع بلوک پیش فرض است. این به هیچ وجه نباید به هیچ وجه منطبق باشد.

  1. توضیحات این واقعیت بسیار طولانی است که یک خواننده در هنگام مشاهده طرح آن از محتوای قابل خواندن صفحه پریشان می شود. نکته استفاده از Lorem Ipsum این است که در مقایسه با استفاده از as محتوا در اینجا ، توزیع عادی حروف وجود دارد.

 2. دسته مشترک شامل بلوک زیر است: پاراگراف ، تصویر ، عنوان ، لیست ها ، گالری ، نقل قول ، صدا ، جلد ، فیلم. بلوک پاراگراف ها نوع بلوک پیش فرض است. این به هیچ وجه نباید به هیچ وجه منطبق باشد.

  1. دسته مشترک شامل بلوک جاری می شود: پاراگراف ، تصویر ، عنوان ، لیست ها ، گالری ، نقل قول ، صدا ، جلد ، فیلم. بلوک پاراگراف ها نوع بلوک پیش فرض است.

 3. دسته مشترک شامل بلوک زیر است: پاراگراف ، تصویر ، عنوان ، لیست ها ، گالری ، نقل قول ، صدا ، جلد ، فیلم. بلوک پاراگراف ها نوع بلوک پیش فرض است. این به هیچ وجه نباید به هیچ وجه منطبق باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X